Neohodnoceno

Larens Biopeptide Serum Clear 250 ml

Revoluční filtrované peptidové sérum s obsahem Biopeptide Complex - světově jediného komplexu bioaktivních oligo- a polypeptidů rybího kolagenu s regeneračními, hydratačními, zklidňujícími a vyživujícími účinky. Má ohromující účinky proti stárnutí a chrání pleť před vnějšími vlivy. Zklidňuje podráždění, tonizuje pokožku a má antibakteriální účinky.

1 152 Kč
Kategorie: Larens Profesional

Revoluční filtrované peptidové sérum s obsahem Biopeptide Complex - světově jediného komplexu bioaktivních oligo- a polypeptidů rybího kolagenu s regeneračními, hydratačními, zklidňujícími a vyživujícími účinky. Má ohromující účinky proti stárnutí a chrání pleť před vnějšími vlivy. Zklidňuje podráždění, tonizuje pokožku a má antibakteriální účinky.

Po použití Biopeptide Spray pokožka bleskově získá rovnováhu a optimální úroveň hydratace, stává se pružnou, hladkou a hebkou na dotek, má mladistvý, zdravý a zářivý vzhled.

Filtrované peptidové sérum, ideální pro ošetření, např. OXYbraze

Minimální trvanlivost do konce: datum a číslo šarže jsou uvedeny na spodní části obalu. Dermatologicky testováno.

Účinky:

  • hloubkově regeneruje a vyživuje
  • zajišťuje přiměřenou úroveň hydratace a pružnosti
  • dodáva pokožce zdravý a přirozeně zářivý vzhled
  • chrání před nepříznivými vlivy vnějšího prostředí
  • má antibakteriální účinky
  • prináší úlevu podrážděné pokožce
  • zpomaluje proces stárnutí pokožky

SLOŽENÍ:

Biopeptide Complex – komplex patentovaný společností WellU, který obsahuje jedinečnou kombinaci oligo- a polypeptidů rybího kolagenu, které zajišťují okamžitou a dlouhodobou hydrataci všech vrstev kůže. Efektem jejich používání v kosmetice je pružné tělo, výplň rýh a nerovností pleti, zabraňují také její ochabování. Peptidy přenášejí aktivní složky do hlubších vrstev kůže. Mají energetizující vlastnosti, stimulují buňky kůže k tvorbě kolagenu a elastinu. Jsou užitečné v boji s pigmentovými skvrnami, zesvětlují a vyrovnávají barevný tón. 

Kolagen – látka, která pomáhá zachovat mladost. Pleť dlouhodobě chrání před ztrátou vlhkosti, zvyšuje pružnost a vyhlazuje vrásky. Pravidelnou aplikací účinně brzdí zánik přírodního kolagenu v kůži, a tak zpomaluje její stárnutí.

Alantoin – látka, která stimuluje dělení a růst buněk. Má protizánětlivý, zmírňující a hydratační účinek. Vyhlazuje a změkčuje, jemně odstraňuje odumřelé buňky epitelu a uvolňuje ucpané póry. Přispívá k udržení správné hydratace kůže, na jejím povrchu vytváří přirozenou bariéru před ztrátou vody.

Koloidní stříbro (nanočástice stříbra) - je mimořádně účinná protizápalová a antibakteriální látka. Koloidní stříbro je silné přírodní antibiotikum, působí preventivně proti infekcím. Částice koloidního stříbra, které se ocitnou v blízkosti jednobuněčných patogenů: virů, plísní nebo baktérií, ničí enzym odpovědný za jejich metabolizmus kyslíku. To vede k rychlému zadušení a zničení patogenu, který je následně odstraněný z organizmu imunitním systémem. Na rozdíl od antibiotik, vyráběných farmaceutickými firmami, koloidní stříbro rozeznává stavbu enzymů mnohobuněčných organizmů bez narušení jejich rovnováhy. Díky tomu je tato látka zcela bezpečná pro lidi, ptáky, plazy nebo rostliny. Tento "životodárný prvek" regeneruje a hydratuje, upokojuje pokožku a mírní jakékoliv podráždění. Představuje silnou zbraň v boji o zachování mladé a pevné pleti.

Biotin – jiný název: vitamín H, nazývaný také vitamín krásy. Zlepšuje fungování přirozené bariéry pokožky, má protivráskový účinek a zlepšuje celkový stav pleti. Příznivě ovlivňuje zvýšení pružnosti vlasů, zabraňuje jejich předčasnému šedivění a vypadávání. Vlasy získají přirozený lesk a zdravý vzhled. Dodatečně tato látka příznivě ovlivňuje tloušťku nehtové ploténky. Vzhledem ke zvýšené syntéze tuků, zvyšuje pružnost nehtů a snižuje jejich lámavost.

NCI:  Aqua, 1,2-Hexanediol, Glycerin, Collagen, Elastin, Collagen Amino Acids, Elastin Amino Acids, Arginine/Lysine Polypeptide, Palmitoyl Oligopeptide, ColloidalSilver, Allantoin, Biotin, Urea, Disodium Phosphate, Citric Acid

POUŽITÍ:

Aplikujte v aktivní fázi procedury, přípravek obsahuje vysoké množství aktivní látky.

Aplikujte sérum na očištěnou pokožku obličeje, krku a dekoltu a nechte uschnout. Neoplachujte.

Produkt můžete aplikovat také na poranění, úrazy a popáleniny včetně popálení od slunce. Přináší okamžitou úlevu a urychluje hojení ran.

Zpět do obchodu