Neohodnoceno

Larens Dental Day & Night Toothpastes Set - zubní pasty premium 2x100 ml

Denní a noční zubní pasty pro silné, krásné zuby a zdravé dásně

 

Skladem
Kód: 300/100
Značka: Larens
563 Kč 465,29 Kč bez DPH
Kategorie: Zubní pasty

Denní zubní pasta a noční zubní pasta třídy premium, určené pro celodenní péči o zuby, dásně a ústní dutinu. Obsahují množství vysoce koncentrovaných aktivních látek vybraných pro silné, krásné zuby a zdravé dásně, jejichž účinky oceníte během celého dne. Neobsahuje fluór.

Výsledky jedinečných dlouholetých výzkumů zaměřených na výzkum peptidů rybího kolagenu ve stomatologii umožnily vytvoření přípravku, který je zvlášť důležitý při prevenci onemocnění dásní a periodontálních onemocnění, například parodontitidy.

Larens Dental Day & Night Toothpastes Set zaručuje 5 nejdůležitějších benefitů pro Vaše zuby a dásně, podle potřeb péče o ústní dutinu během každodenních činností:

  • udržování správné hladiny pH v ústní dutině - ochrana během dne
  • remineralizace a ochrana zubní skloviny
  • čisté, zářivé zuby, bez zubního plaku a zubního kamene, svěží dech
  • zmírnění podráždění dásní a sliznice ústní dutiny
  • antibakteriální účinek

Larens Dental Day & Night Toothpastes Set jsou dvě synergicky se doplňující zubní pasty, speciálně navržené pro různé potřeby péče o ústní dutinu během dne a noci tak, aby poskytovaly 24 hodinovou ochranu.


5 výhod při každodenním použití:

  • Multifunkčnost a nepřetržitá ochrana 24 hodin denně
  • Aktivní látky nejvyšší kvality
  • Vysoká koncentrace účinných látek
  • Výkonnost
  • Mimořádná efektivnost


Výhody Larens Dental Day & Night Toothpastes Set:

Regenerace dásní a sliznice v ústní dutině

Liposomal Collagen Complex - je zodpovědný za regeneraci dásní a sliznice v ústní dutině, která je tak důležitá při prevenci periodontálních onemocnění. Rybí kolagenové peptidy v liposomálním nosiči jsou jedinečnou složkou v globálním měřítku. Představují inovativní kombinaci přírodních peptidů a aminokyselin rybího kolagenu, které jsou odpovědné za dlouhodobé opravné procesy v tkáni ústní dutiny, kterou tvoří kolagen. Peptidy uzavřené v liposomálním nosiči vnikají do hlubších vrstev tkání sliznice, kde se jejich působení časem zesiluje a prodlužuje.

Zmírnění podráždění a antiseptický účinek

Zubní pasty obsahují čtyři rostlinné extrakty - aloe vera + vilín virginský + olej čajovníku + echinacea se zklidňujícími a antiseptickými vlastnostmi. Zabraňují růstu bakterií odpovědných za zánět v ústní dutině a posilují dásně.

Aloe vera navíc působí hydratačně, regeneruje a redukuje tvorbu zubního plaku.

Vilín virginský posiluje dásně a předchází krvácení.

Čajovníkový olej je přírodním dezinfekčním prostředkem.

Echinacea (ježovka) je rostlina tradičně používaná v lidovém léčitelství k léčení podráždění dásní. Urychluje jejich hojení, snižuje přecitlivělost a předchází krvácení. Stimuluje imunitní systém a snižuje náchylnost na vznik zánětů v dutině ústní.

Remineralizace

Hydroxyapatit poskytuje remineralizaci, přestavbu a posílení zubní skloviny. Přirozená složka lidské zubní skloviny a kostí, zdroj vápníku a fosforu, se schopností obnovení a vyplnění mikro-poškození v zubní sklovině.

Odstraňování nečistot a usazenin

Přírodní složky, které odstraňují nečistoty a usazeniny, bohaté na oxid křemičitý a minerální soli - kaolín (bílá hlinka). Čistí, leští povrch zubů, mineralizují a posilují sklovinu, pomáhají odstraňovat zubní povlak, který způsobuje periodontální onemocnění.


Použití denní zubní pasty a noční zubní pasty

Na zubní kartáček naneste malé množství zubní pasty ve velikosti hrášku. Pro dosažení optimálních výsledků bělení, odstranění zubního plaku a zubního kamene, posílení skloviny, regeneraci zubů a dásní, používejte pastu každý den. Ústní dutinu důkladně čistěte zubním kartáčkem přibližně 2-3 minuty.

Náš tip

Čištění zubů hned po jídle není zdravé. V ústech máte bakterie produkující kyseliny, které rozpouštějí minerály ve sklovině. Pokud si chcete čistit zuby během dne, vždy počkejte alespoň 30 minut po jídle, jinak by jste si brzkým čištěním poškodili sklovinu.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu