Neohodnoceno

Larens Face Milk 400 ml - dokonale odstraňuje make-up a nečistoty

jemné pleťové mléko určené k odličování, čištění a ošetřování obličeje
550 Kč
Kategorie: Larens Profesional

Jemné pleťové mléko určené k odličování, čištění a ošetřování obličeje. Obsahuje komplex přírodních peptidů rybího kolagenu v lipozomech.

Dokonale odstraňuje make-up a nečistoty, chrání pleť před ztrátou vlhkosti. Mírní podráždění, zpomaluje proces stárnutí kůže a podporuje regenerační potenciál buněk.

Aloe vera obsažené v receptuře zpomaluje rozvoj plísní, bakterií a zánětů. Alantoin zmírňuje podráždění a pomáhá udržet příslušnou úroveň hydratace. Vitamín C a kyselina citronová jemně redukují zarudnutí pokožky, erytém a popraskané cévní vlásečnice. Vracejí pokožce jednotnou zdravou barvu.

Účinky LARENS Face Milk:

  • Účinně odstraňuje make-up a nečistoty
  • Mírní podráždění a stimuluje regeneraci buněk
  • Zpomaluje proces stárnutí
  • Ošetřuje a zajišťuje odpovídající úroveň hydratace pokožky

Způsob používání LARENS Face Milk:

Na kosmetický tampon naneste malé množství mléka. Důkladně očistěte pokožku obličeje, věnujte se zejména T-zóně, pokožce krku a dekoltu. Takto očištěná pleť je dokonale připravená na další ošetření.

Aktivní složky LARENS Face Milk:

Liposomal Collagen Complex - toto je jedinečná složka na trhu, která je inovativní kombinací přírodního rybího kolagenu, peptidů, aminokyselin, dekorinů, lumikanů, histonů uzavřených v liposomálním nosiči.

Získané z rybích kůží při zachování biologické aktivity proteinů uzavřených v liposomálních nosičích zajišťují jejich optimální účinnost. Díky lipidové dvojvrstvě je liposomové pouzdro identické s lipidovou dvojvrstvou kůže, tím je posílen transdermální transport složek uzavřených v liposomech a proces uvolňování látky je prodloužen - přípravek s liposomálním kolagenem funguje silněji a déle. To zaručuje, že se dostanou do hlubších vrstev kůže, kde dochází k procesům obousměrného působení kolagenových proteinů: vyplňování a rekonstrukce již poškozených kožních struktur a zahájení procesu vytváření nového kolagenu.  Proteiny rybího kolagenu dopravené do kůže pomocí liposomů regenerují, zpevňují, vyhlazují vrásky, mobilizují proteiny HSP k ochrannému účinku buněk. Jsou užitečné také v boji s pigmentovými skvrnami, zesvětlují a vyrovnávají barevný tón pleti.

Liposomal Collagen Complex značky Larens poskytuje navíc viditelné, okamžité účinky:

  • výrazné zmenšení vrásek (viditelné také na ultrazvuku)
  • nasycení kůže kolagenem (účinek - silná, zdravá kůže)

Důležité je zmínit, že během procesu výroby Liposomal Collagen Complex se nepoužívají žádná dráždivá nebo toxická rozpouštědla, emulgátory, kondicionéry a konzervační látky. Proto je přípravek bezpečný pro alergickou, citlivou pokožku, která vyžaduje zvláštní ošetření.

Aloe vera - je rostlina s komplexními léčebnými vlastnostmi. Obsahuje mimo jiné: vitamin A, C, B1, B2, PP, B12 a určité množství biogenních prvků, např. draslíku, sodíku, fosforu, zinku, síry, železa, vápníku. Je známá svými baktericidními, fungicidními a protizánětlivými vlastnostmi. Má také silné regenerativní účinky.

Vitamín E - má Intenzivní antioxidační účinky. Chrání lipidovou vrstvu pokožky. Zlepšuje prokrvení pokožky. Podporuje léčbu akné a seboroické dermatitidy, zajišťuje stabilizaci a normální propustnost buněčných membrán. Neutralizuje nepříznivý vliv UV záření. Má protizánětlivé a stahující účinky, zvyšuje pružnost pojivové tkáně. Vyhlazuje a hydratuje pokožku. Jeho nedostatek způsobuje rohovatění a předčasné stárnutí pokožky a zhoršuje hojení poranění.

Kolagen – látka, která pomáhá zachovat mladost. Pleť dlouhodobě chrání před ztrátou vlhkosti, zvyšuje pružnost a vyhlazuje vrásky. Pravidelnou aplikací účinně brzdí zánik přírodního kolagenu v kůži, a tak zpomaluje její stárnutí.

Alantoin – látka, která stimuluje dělení a růst buněk. Má protizánětlivý, zmírňující a hydratační účinek. Vyhlazuje a změkčuje, jemně odstraňuje odumřelé buňky epitelu a uvolňuje ucpané póry. Přispívá k udržení správné hydratace kůže, na jejím povrchu vytváří přirozenou bariéru před ztrátou vody.

Kyselina hyaluronová - využívá se jako přirozený film, který chrání zrohovatělou vrstvu kůže před pronikáním škodlivých chemických látek, virů a bakterií. Je odpovědná za přiměřenou hydrataci kolagenu, stavební látky podpůrných vláken kůže. Má jedinečnou schopnost zadržovat vodu v pokožce, zajišťuje její jedinečnou úroveň hydratace a chrání ji proti ztrátě pružnosti.

Ingredients

INCI: Aqua, Triethylhexanoin, Paraffinum Liquidum, Isopropyl Isostearate, Glycerin, Glyceryl Stearate, PEG-100 Stearate, Collagen, Elastin, Collagen Amino Acids, Elastin Amino Acids, Arginine/Lysine Polypeptide, Palmitoyl Oligopeptide, Isohexadecane, Cetearyl Alcohol, Sodium Hyaluronate, Methylsilanol Hydroxyproline Aspartate, Butylene Glycol, Tocopheryl Acetate, Allantoin, Carbomer, Phenoxyethanol, Benzoic Acid, Dehydroacetic Acid, Ethylhexylglycerin, Triethanolamine, Sodium Benzoate, Parfum, Linalool, Butylphenyl Methylpropional, Limonene

Zpět do obchodu