Neohodnoceno

Larens LipoColl Serum PRO 50 ml

50 ml

kód produktu LLSPRO/50


 

2 454 Kč 2 028,10 Kč bez DPH
Kategorie: Larens Profesional

LipoColl HA Hydro Serum PRO je vysoce koncentrované sérum proti vráskám určené pro kosmetické salony.
 
Je to jediné sérum na trhu, které obsahuje kolagen a kyselinu hyaluronovou v liposomální formě - kombinaci dvou nejsilnějších humektantů, které se vyskytují v přírodě, a ve formě, která jim umožňuje proniknout do nejhlubších vrstev pokožky. Použili jsme je v nejvyšších možných koncentracích. 
 
Liposomal Collagen Complex použitý v LipoColl HA Hydro Serum je jedinečný ve čtyřech různých úrovních - od typu získávané suroviny až po použitý nosič, který umožňuje působení v nejhlubších vrstvách pokožky.
 
 
VÝHODY:
  • zahuštění kůže, nasycení kolagenním proteinem a kyselinou hyaluronovou, stimulace regeneračních procesů (viditelné i na ultrazvukovém snímku)
  • výrazné vyhlazení, zmenšení vrásek (viditelné také na ultrazvuku)
  • okamžitý pocit liftingu
  • dlouhodobý liftingový účinek při důsledném používání
  • ultrahydratační účinek posílený liposomální kyselinou hyaluronovou
  • hydro-revitalizace všech vrstev pokožky
  • efekt posílení kůže

SLOŽENÍ:

Liposomal Collagen Complex
Jedinečný komplex na trhu, který je inovativní kombinací přírodního rybího kolagenu, peptidů, aminokyselin, dekorinů, lumikanů a histonů uzavřených v liposomálním nosiči.
 
Liposomální nosič zaručuje, že se dostanou do hlubších vrstev kůže, kde dochází k procesům dvojího působení kolagenových proteinů: vyplňování a rekonstrukce již poškozených kožních struktur a zahájení procesu vytváření nového kolagenu. Proteiny rybího kolagenu dopravené pomocí liposomů regenerují, zpevňují, vyhlazují vrásky, mobilizují HSP proteiny k ochranné buněčné reakci. Jsou užitečné také v boji s pigmentovými skvrnami, zesvětlují a vyrovnávají barevný tón pleti.
 
Liposomální kyselina hyaluronová
Komplex obsahuje dva typy kyseliny hyaluronové:
nízkomolekulární, uzavřený v nosiči, který se dostane do hlubších vrstev kůže;
vysokomolekulární, jako membránový povlak nosiče, který vytváří okluzivní vrstvu na povrchu pokožky.
 
Xanthanová guma
Poskytuje přirozené vehikulum pro kolagen; je to přírodní emulgátor a zahušťovadlo. Poskytuje přípravku správnou viskozitu a vhodnou formu pro aplikaci.
 
INGREDIENTS:
Aqua, Collagen, Elastin, Collagen Amino Acids, Elastin Amino Acids, Arginine/Lysine Polypeptide, Palmitoyl Oligopeptide, Phosphatidylcholine, Pentylene Glycol, Propylene Glycol, Xanthan Gum, Lactic Acid, Sodium Hyaluronate, Tocopherol, Tocopheryl Acetate, Dehydroacetic Acid, Benzyl Alcohol
 
POUŽITÍ:
 
Viz: ošetřující procedury.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu