Neohodnoceno

Larens Neutralizer 400 ml

Přípravek, který neutralizuje účinky kyselin obsažených v Larens Professional DEEP FACE PEELING (měl by ho doplňovat).  

990 Kč 818,18 Kč bez DPH
Kategorie: Larens Profesional

Přípravek, který neutralizuje účinky kyselin obsažených v Larens Professional DEEP FACE PEELING (měl by ho doplňovat). Zásaditý přípravek (pH - 8,0), který účinně a okamžitě neutralizuje a přerušuje účinky kyselin, umožňuje tak kontrolovanou a bezpečnou exfoliaci. Mírní pocit pálení a podráždění pokožky. Pro bezpečné používání by měl být doplněním peelingu.  

 

mírní pocit pálení po kyselinách

obnovuje správné pH pokožky

hydratuje

uvolňuje

mírní podráždění

 

Použití 

Neutralizér by se měl aplikovat v okamžiku viditelného stažení pokožky v důsledku působení kyselin obsažených v Larens Professional Deep Face Peeling. Po ošetření tvář očistěte kosmetickým ubrouskem.

 

Složení

Centella asiatica (Pupečník asijský) – látka, která stimuluje krevní oběh, pozitivně ovlivňuje odolnost cév. Zmenšuje otoky, má intenzivní antiseptické a protizánětlivé účinky. Kromě toho stimuluje buňky k tvorbě kolagenu, podporuje rychlejší regeneraci a také zvyšuje pružnost vláken pojivové tkáně.

d-Panthenol – známý také jako vitamín B5, je to přirozeně se vyskytující složka pokožky a vlasů. Jeho přítomnost je nezbytná pro jejich správný vývoj a růst. Tato látka příznivě ovlivňuje snížení ztráty vody a stimulaci buněčného dělení, urychluje tak procesy obnovy epitelu, mírní podráždění.

Alantoin – složka, která stimuluje dělení a růst buněk. Charakterizuje se protizánětlivými, zmírňujícími a hydratačními účinky. Vyhlazuje a změkčuje pleť, jemně odstraňuje odumřelé buňky vrchní vrstvy kůže a uvolňuje póry. Vytváří na povrchu pleti přirozenou bariéru, která brání ztrátě vody a pomáhá tak udržovat správnou úroveň hydratace pleti.

 

INCI: Aqua, Glycerin, Propylene Glycol, Acetyl Dipeptide-1 Cetyl Ester, Butylene Glycol, Laureth3, Polysorbate 60, Polyglyceryl-4 Caprylate, Decyl Glucoside, Sodium Lauroyl Glutamate, Diglycerin, Centella Asiatica Leaf Extract, Panthenol, Guar Hydroxypropyltrimonium Chloride, Hydroxyethylcellulose, Allantoin, Phenoxyethanol, Ethylhexylglycerin, Citric Acid, Triethanolamine, Parfum 

Zpět do obchodu