Vážení zákazníci, na základě rozhodnutí firmy WellU dochází od 10. května 2024 k novému způsobu nákupu produktů. Produkty nadále prodáváme a to napřímo přes eshop/platformu firmy WellU. https://larenskosmetika.wellu.eu Partner uveďte www.larenskosmetika.cz (37171). Slevový kód zadejte na konci Vaší objednávky v košíku NXYFEMCC2G - 10% sleva na zboží
Neohodnoceno

Revicoll Omega Plus 2x60

2x60 kapslí životně důležitých látek

 

 
Můžeme doručit do:
1.7.2024
Možnosti doručení
Položka byla vyprodána…
Centrální sklad
Kód: NROPK2CH/2X60
2 756 Kč –2 % 2 700 Kč 2 231,40 Kč bez DPH
Kategorie: Nutrivi – doplňky stravy
Položka byla vyprodána…
Revicoll Omega Plus 2x60
2 756 Kč –2 %

Stav srdečně-cévního systému a kostry má klíčový vliv na fungování celého těla. Normální fungování těchto systémů závisí nejen na vyvážené stravě a zdravém životním stylu, ale do značné míry i od látek, které lidské tělo nedokáže samostatně syntetizovat a je důležité je dodávat v dostatečném množství například stravou. Proto je tak důležitá vhodně sestavena plnohodnotná suplementace.

 

Revicoll Omega Plus je jedinečný přípravek: komplementární a multifunkční, s důležitým významem pro oběhovou soustavu a kosterní systém. Obsahuje dokonalé spojení aminokyselin, peptidů a rybího kolagenu, vitamínů rozpustných v tucích a bohatou škálu minerálních látek a stopových prvků, které si tělo nedokáže syntetizovat samo, a proto je musí získávat zvenčí, ze stravy. Díky změně procesu lyofilizace stoupla o 30-33% úroveň koncentrace aminokyselin, peptidů a bílkovin. Jedna tobolka obsahuje 110-120 mg těchto životodárných prvků, pocházejících z nejlepšího přírodního zdroje, jakým je ryba.

 

Důležité je, že nová generace produktu obsahuje také vitamín K (K2MK7). Jeho role v regulaci činnosti oběhové soustavy a kostry je stejně důležitá, jako úloha vitamínu D3 a vápníku. Vzájemný vztah vitamínu K2MK-7, vápníku z ryb, vitamínu D3 jakož i aminokyselin a rybích peptidů chrání před osteoporózou a představuje záruku udržení zdravých kostí, kloubů, šlach a kůže, tak i normální činnost oběhové soustavy.

 

Přípravek představuje bohatý zdroj omega-3 nenasycených mastných kyselin 3 získávaných z vybraných druhů ryb. Omega-3 kyseliny je třeba dodávat stravou, protože lidské tělo je nedokáže syntetizovat v dostatečném množství. Díky jejich přítomnosti v přípravku získává tělo přístup k mastným EPA a DHA kyselinám s velmi vysokou a jedinečnou koncentrací. Užívání Omega 3 kyselin pomáhá snižovat hladinu "špatného" LDL cholesterolu a triglyceridů a zároveň zvyšovat hladinu "dobrého" HDL cholesterolu. Snižuje také srážlivost krve a tak chrání srdce a cévní systém.

 

Každá kapsle obsahuje též 60 mg vápníku, kterého je v potravinách stále méně. Z výzkumu vyplývá, že na trhu převládají vysoce zpracované, "mléku podobné" výrobky, které mají jen málo společného se zdrojem dobře využitelného vápníku. Vápník ovlivňuje zdraví kostí, kloubů, šlach a kůže. Normální fungování vápníku synergicky ovlivňují aminokyseliny a rybí peptidy a vitamín K2MK-7. Kromě toho vápník spolu s vitamínem C chrání organismus před aterosklerózou a srdečními infarkty - nejčastějšími civilizačními chorobami.

 

Další složka přípravku vitamín D - byla získána z lanolinu pocházejícího z ovčí vlny, díky čemuž se vykazuje o 70% vyšší vstřebatelnost, než její rostlinný ekvivalent. Vitamín D je nezbytný pro lidi v každém věku, účastní se metabolismu vápníku a fosforu, doporučuje se pro prevenci křivice, osteomalacie - měknutí kostí (která se týká více než 10% populace) a osteoporózy. Má blahodárný vliv na trvanlivost kostí a zubů, podporuje jejich obnovu a regeneraci, zlepšuje práci svalů a posiluje imunitní systém. Denní dávka Revicoll Omega Plus představuje 400% doporučené denní dávky tohoto vitamínu.

 

Nová formule Revicoll Omega Plus byla obohacená o mimořádně vzácný vitamín K (K2MK-7). Jeho role ve fungování kostry a udržení normálního stavu kostí je stejně důležitá jako role vitamínu D. Nedostatek tohoto vitamínu může vést ke snížení kostní hmoty a tím k osteoporóze, následně pak vzrůstá riziko zlomenin. Vitamín K2 je také důležitý při prevenci kardiovaskulárních onemocnění, protože zabraňuje vápenatění cév. Brání usazování fosforečnanu vápenatého na stěnách cév a způsobuje, že se dostane na správné místo, čili do kostí.

 

V Revicoll Omega Plus nemůže chybět vitamín E, který je neocenitelný při prevenci srdečně-cévních onemocnění. Současným zvýšením rychlosti odbourávání "špatného" LDL cholesterolu a zvyšováním hladiny "dobrého" HDL cholesterolu, brání vzniku krevních sraženin a normalizuje srdeční rytmus. Vitamín E chrání buňky těla před nepříznivým působením volných radikálů, podporuje imunitní systém a je mimořádně užitečný při léčbě kožních chorob. Ve dvou kapslích přípravku je obsaženo 100% doporučené denní dávky tohoto "vitamínu mladosti", který se jmenuje  vitamín E.

 

Denní dávka Revicoll Omega Plus pokrývá 100% doporučenou denní dávku vitamínu A, který díky regulaci aktivity kostní tkáně ovlivňuje normální růst a vývoj těla a tím zajišťuje normální fungování kostí a zubů. Vitamín A ovlivňuje normální stav a fungování kůže, vlasů a nehtů. Reguluje růst a vývoj epiteliální tkáně. Prostřednictvím účasti na zachycování vizuálních podnětů registrovaných v sítnici oka ovlivňuje normální vidění (zejména v noci). Je odpovědný za tvorbu hormonů. Má intenzivní antioxidační vlastnosti a tím i protirakovinné účinky.

Účinky Revicoll Omega Plus doplňuje soubor přes 25 aminokyselin, minerálních látek a stopových prvků nezbytně nutných pro normální fungování těla, které nedokáže syntetizovat samo.

 

Účinky

 • obnovuje kolagen v kostech, kloubech, šlachách a kůži
 • posiluje kostru
 • urychluje regeneraci poranění a zlomenin
 • posiluje klouby, podporuje regeneraci chrupavčité tkáně
 • zpomaluje aktivitu enzymů zodpovědných za stárnutí (metaloproteinázy) a tím zpomaluje procesy stárnutí o. i. kůže, kostí, kloubů, cév a jiných orgánů
 • dodává tělu dodatečné antioxidanty pro ochranu jeho buněk
 • má analgetické, protizánětlivé a antibakteriální účinky
 • je neocenitelný při prevenci srdečně-cévních nemocí
 • posiluje stěny tepen, snižuje riziko trombózy a ischemické choroby srdeční
 • snižuje hladinu "špatného" LDL cholesterolu a je zodpovědný za zvýšení hladiny "dobrého" HDL cholesterolu
 • podporuje imunitní systémy, pomáhá v boji proti nachlazení
 • příznivě ovlivňuje nervovou soustavu, zabraňuje kolísání nálad a depresím
 • podporuje metabolismus
 • posiluje nehty a vlasy
 • posiluje kostru, chrání před osteoporózou a snižuje riziko zlomenin, které jsou následkem této nemoci
 • zabraňuje vápenatění cév

Hlavní aktivní složky - podrobný popis účinků všech aktivních složek naleznete

 • Omega 3 kyseliny
 • Vápník
 • Vitamín A
 • Vitamín E
 • Vitamín D
 • Vitamín K (K2MK-7)

Revicoll Omega Plus obsahuje bohatou škálu minerálních látek a stopových prvků, které si tělo nedokáže syntetizovat samo, a proto je musí získávat zvenčí, ze stravy. Účinky těchto látek jsou důležité pro normální fungování lidského těla:

Molybden
Fosfor
Měď
Kobalt
Sodík
Železo
Draslík
Zinek
Mangan
Selen
Lysin
Leucin
Cystein
Fenylalanin
Tryptofan
Hydroxyprolin
Prolin
Histidin
Arginin
Tyrozin
Treonin
Valin
Glycin
Alanin
Kyselina aspartová
Kyselina glutamová
 

Doporučené dávkování

Doporučená denní dávka:

Dospělí: 2 kapsle denně zapít vodou.
Děti starší 6 let: 1 kapsle denně zapít vodou.
Doporučená denní dávka se nesmí překročit.
Mějte na paměti důležitost pestré a vyvážené stravy a zdravého životního stylu.
VAROVÁNÍ A DOPORUČENÍ:
Nepoužívejte výživový doplněk po uplynutí data minimální trvanlivosti.
Nepoužívejte v případě přecitlivělosti na kteroukoliv složku přípravku.
Těhotné a kojící ženy smějí výživový doplněk užívat pouze po konzultaci s lékařem.
Uchovávejte mimo dosah a dohled malých dětí.
Uchovávejte při pokojové teplotě na suchém místě, chráněném před světlem.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu