Neohodnoceno

Turbo Reductor 60 kapslí - pro štíhlou postavu

zamezuje ukládání tukových zásob

 

 
990 Kč

Revoluční přípravek vyvinutý s myšlenkou na štíhlou postavu a shodit nadbytečné kilogramy. Synergický účinek sedmi 100% přírodních rostlinných výtažků v nové receptuře přípravku významně zrychluje metabolické procesy, zvyšuje termogenezi, ovlivňuje snížení vstřebávání cukrů, podporuje využívání zásob nahromaděného tuku a současně zamezuje ukládání nových zásob, pomáhá kontrolovat chuť k jídlu.

Díky přírodnímu původu jednotlivých složek, ladí dokonale s procesy probíhajícími v organismu. Pravidelné používání přináší nejen očekávané výsledky v podobě štíhlejší postavy, ale i celou škálu zdravotních účinků, jako je podpora imunitního systému a jater, zvýšení vitality a antioxidační a detoxikační účinek.

Aktivní látky

Extrakt z kajenského pepře (chilli) - standardizovaný na 10% kapsaicinu

Zdroj kapsaicinu, látky, která způsobuje zvýšení termogeneze v organismu. Zvýšená tvorba tepla znamená zvýšené využití energie, a tedy zvýšení tělesné teploty v buňkách má za následek rychlejší metabolismus a lepší spalování tukových zásob. Kapsaicin upravuje vylučování dopaminu a adrenalinu - hormonů odpovědných mj. za chuť k jídlu a pocit hladu. Kromě toho prokazuje celou řadu léčivých vlastností - stimuluje tvorbu protilátek, díky čemuž může pomáhat předcházet nachlazení.

Extrakt z hořkého pomeranče – standardizovaný na 6% synefrinu

Synefrin, látka získávaná z hořkého pomeranče, patří ke skupině jemně působících přírodních stimulátorů a přírodních látek s termogenním účinkem - zrychlujícím metabolismus a proto podporujícím hubnutí. Přispívá ke snížení chuti k jídlu, podporuje spalování kalorií a procesy lipolýzy. Hořkému pomeranči se také přisuzují detoxikační a očistné vlastnosti.

Extrakt z afrického manga – standardizovaný na 10% flavonů

Aktivní látky tohoto extraktu působí na úrovni tzv. "Hormonů obezity" -inzulínu a leptinu. Reguluje hladinu inzulínu - normalizuje hladinu krevního cukru, čímž zamezuje návalům "vlčího hladu". Zvyšuje vylučování leptinu (hormonu zodpovědného za pocit sytosti) a stimuluje tak organismus k využívání zásob a zintenzivnění procesu lipolýzy (odbourávání tuku). Výsledek: organismus spaluje více tuku.

Extrakt ze zeleného čaje – standardizovaný na 50% katechinů EGCG

Účinek extraktu spočívá ve stimulaci metabolismu a termogeneze, a tedy zvyšuje hladinu spotřeby energie a využití tuků jako její zdroje. V důsledku toho organismus sahá do zásob a tím redukuje nahromaděné tukové tkáně a zabraňuje ukládání nových. EGCG má očistný a vitalizující účinek, vyznačuje se vysokou antioxidační aktivitou, 25-100 krát vyšší než známé antioxidanty C a E.

Pepř BIOPERINE® - extrakt standardizovaný na 95% piperinu

Extrakt z pepře s vysokým obsahem aktivní látky - piperinu. Piperin jako přírodní termogenikum podporuje proces termogeneze - čili tvorby tepla, během kterého organismus spaluje kalorie i proces lipolýzy neboli spalování tukové tkaniva. Podle nejnovějších výzkumů piperin narušuje i aktivitu genů ovládajících vznik tukových buněk, Piperin podporuje trávicí procesy, má antioxidační a okysličující účinek.

Extrakt ze zelené kávy – standardizovaný na 50% chlorogenové kyseliny

Extrakt s vysokou koncentrací látky – kyseliny chlorogenové (CGA), která snižuje vstřebávání cukrů v trávicím ústrojí, mobilizuje organismus k tomu, aby sahal do tukových zásob. Přítomnost polyfenolů má antioxidační a protizánětlivé účinky a stimuluje metabolickou aktivitu jater.

Extrakt z pampelišky – standardizovaný na 5% polyfenolů

Extrakt z kořene pampelišky je pokladnice aktivních látek, jejichž hlavní účinek na organizmus spočívá ve stimulaci vylučování žluči a podpoře tvorby trávicích šťáv, díky tomu významně podporuje činnost trávicího traktu a tím zabraňuje vzniku zácpy a ukládání nestrávených zbytků potravy ve střevech a žaludku. Inulin obsažený v kořeni, působí na střeva jako přírodní jogurt a omezuje vstřebávání kalorií, snižuje hladinu cukru a cholesterolu v krvi.

Doporučené dávkování a způsob použití

Dospělí 2 kapsle denně, zapít vodou. Doporučená denní dávka se nesmí přesáhnout. Nezapomínejte, že zdravý způsob života a vyvážená strava zajišťují správnou funkci organismu a zachování dobré kondice. Přípravek se nesmí používat jako náhrada pestré stravy. Abyste ještě intenzivněji pocítili sílu, která dřímá v aktivních látkách přípravku, užívejte denní dávku Turbo Reductoru - hodinu před tréninkem.

Upozornění

Nepoužívat v případě přecitlivělosti na jakoukoliv složku přípravku. Nevhodné pro osoby mladší 18 let. Nevhodné pro osoby trpící žaludečními poruchami. Nevhodné pro těhotné a kojící ženy.

Skladování

Skladujte v dobře uzavřeném obalu při pokojové teplotě na suchém místě mimo dosah a dohled malých dětí.

Uchovávejte mimo dosah a dohled malých dětí. Skladujte v dobře uzavřeném obalu při pokojové teplotě na suchém místě, chraňte před světlem.

Zpět do obchodu